Kategorie

Kategorie

Vzhled povrchu

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměryTaber Industries


Vzhled povrchu

Leskoměry pro měření lesku povrchu. Spektofotometry, Reflektometry, Srovnávací kabinety, Vzorkovnice, Testovací lenety a jiné pro měření správného vzhledu povrchu.

Podkategorie

 • Leskoměry

  Leskoměry pro měření lesku povrchu, možnost měření jak pro klasické  úhly 20°, 60° tak speciální leskoměr pro 75° 85°.

 • Posouzení barvy

  Pouzení barev a odstínů pomocí srovnávacího kabinetu, vzorníků, lenet a kolorimetrů

 • Kolorimetry a Spektrofotometry

  Spektofotometry a kolorimetry pro velmi přesné měření odstínu barvy.

 • Hazemetry a Reflektometry

  Hazemetry pro měření háze (mlha,šero,zákal,závoj) tam, kde samotné měření lesku není dostačující. Reflektometry  pro měření sytosti a kryvosti barvy.

 • Detailing

  Detailing  pro velice důkladné šetrné čištění automobilů, jeho renovace (korekce laku, leštění) a konzervace (typicky voskování), jehož cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku v každém detailu.

 • Leskoměry TQC série GL umožňují uživateli velmi jednoduše a přesně stanovit lesk povrchu na jakékoli rovné ploše. Ať už jde o papír, nátěr, plast, dřevo nebo jiný materiál. Není potřeba nějaká speciální úprava testovacího materiálu, či jiné odborné dovednosti, nebo zkušenosti. Měření provedete jednoduchým způsobem, stačí umístit měřidlo na testovaný...

 • Jedno-úhlá 60° a tří-úhlá 20°/60°/85° varianta Velký barevný dotykový displej, Vestavěná nabíjecí Lithium-iontový Jednoduchá obsluha, komfortní držení přístroje Displej zobrazující 5 naměřených hodnot, ideální pro porovnání Jedno tlačítko pro měření všech úhlů na stejném místě V souladu s mezinárodními standardy Perfektní přesnost a opakovatelnost

 • Přístroj Rhopoint IQ je schopen měřit problémy kvality povrchu, které jsou neměřitelné standardním leskoměrem, profiloměrem atd.. Přístroj je schopen měřit stiskem jednoho tlačítka následující parametry: Lesk 20/60/85°, HAZE, RIQ, DOI, RSPEC

 • Přístroj Novo-Gloss IQ měří vzhledovou kvalitu povrchu. Jednoduchým zmáčknutím tlačítka na přístroje měříme, lesk, Rspec, DOI a háze (zákal) v úhlech 20° nebo 60° Přístroj poskytuje kompletní informace o zrcadlové odrazivosti a vypočítává lesk, vrchol..

 • Tento srovnávací kabinet s více druhy světelnými zdroji umožňuje inspekci a srovnávání barevných odstínů mnoha materiálů, zejména barev, plastů, kosmetiky, textilu, kůže, potravin, papíru a podobně.

 • Ruční Spektrokolorimetr pro všestrannou kontrolu barevných odstínů a skutečnou barevností materiálu, ať už je to na vzorcích materiálů od vašich dodavatelů nebo na výrobcích, jež zasíláte svým zákazníkům. To vše díky elegantnímu, přenosnému přístroji, který vám přesně padne do ruky.

 • Novo Shade Duo může být použit pro srovnávání kontrastního poměru krycích látek v barvě. Procedura zahrnuje nanesení testovaného vzorku na černou a bílou leneta kartu nebo na polyesterový povlak který je umístěn na černé nebo bílé testovací sklo. Čtení jsou brána z nátěru který je nanesen přes černé plochy a následně bílé plochy.

 • RAL je pravděpodobně nejstarší a nejspolehlivější standardní barevný systém na průmyslovém trhu. Použití originálních produktů RAL zaručuje barevnou přesnost a vylučuje případné velmi drahé opravy při barevných odchylkách.

 • Analyzující software Ideal Finish vyvinutý holandskou společností TQC umožňuje stahování dat z přístroje pro měření klimatických podmínek Dewcheck 4, z přístroje Curve X 3, NANO, BASIC pro hodnocení vypalovací křivky v peci a rovněž tloušťkoměru nátěru Positector 6000.

 • Výjimečně precizní měření odstínu barvy Tento nový přenosný spektrofotometr je kombinací nejnovější a vyspělé technologie mikroelektroniky a kolorimetrie. Spektromatch nejenže splňuje vysoce přesné měření založené na spektrálním 10nm rozlišení, které je srovnatelné se špičkovými spektrofotometry,ale rovněž nabízí i excelentní výkon pro mnoha další...

 • Nová lampa D-MATCH 2 je vybavena funkcí pro porovnání 2 teplot barev. To zákazníkovi umožňuje zvolit jednu ze dvou rozdílných teplot barev, dle požadavků porovnávání barev nebo pro DETAILING. Typická aplikace WARM LIGHT (4500K) pro lesklé a světlé povrchy, zatímco volba COLD LIGHT (6500K) je ideální pro tmavě zabarvené povrchy.

 • Nová dobíjecí lampa MULTIMATCH 2 je vybavena funkcí pro porovnání 2 teplot barev. To zákazníkovi umožňuje zvolit jednu ze dvou rozdílných teplot barev, dle požadavků porovnávání barev nebo pro DETAILING. Typická aplikace WARM LIGHT (4500K) pro lesklé a světlé povrchy, zatímco volba COLD LIGHT (6500K) je ideální pro tmavě zbarvené povrchy.

Product successfully added to the product comparison!