CHLOR*TEST byl vyvinut pro snadné použití a pro prevenci vnější a křížové kontaminace.

Cena
0 Kč

Výrobce
TQC Sheen

Kód produktu
SP7303, SP7305, SP7306, SP7307, SP7308

CHLOR*TEST byl vyvinut pro snadné použití a pro prevenci vnější a křížové kontaminace. Složky jsou předem odměřeny, aby byly zajištěny přesné výsledky v částech na milion a mikrogramech na centimetr čtvereční. Kromě toho není nutná žádná korekce teploty pro teploty od 5 °C do 80 °C (41°F až 176°F). Inspektoři provádějící terénní testy po celém světě budou tento inovativní výrobek s jistotou používat prakticky na jakémkoli povrchu pod jakýmkoli úhlem. Více

CHLOR*TEST byl vyvinut pro snadné použití a pro prevenci vnější a křížové kontaminace. Složky jsou předem odměřeny, aby byly zajištěny přesné výsledky v částech na milion a mikrogramech na centimetr čtvereční. Kromě toho není nutná žádná korekce teploty pro teploty od 5 °C do 80 °C (41°F až 176°F). Inspektoři provádějící terénní testy po celém světě budou tento inovativní výrobek s jistotou používat prakticky na jakémkoli povrchu pod jakýmkoli úhlem.


CHLOR*TEST používá jedinečný patentovaný roztok extraktu CHLOR*EXTRACT™, který umožňuje získat povrchovou kontaminaci chloridy. V terénu tento speciální extrakt zvyšuje rychlost vyhledávání, a tím zvyšuje přesnost. Čím vyšší je rychlost získávání, tím přesnější jsou výsledky testu.

Pokud specifikace vyžadují konzistentní, bezpečné a spolehlivé výsledky testování kontaminace chloridy, použijte CHLOR*TEST. Každá sada obsahuje 5 jednotlivých testů. CHLOR*TEST je určen k použití na svislých, vodorovných nebo nadzemních plochách.
K dispozici jsou speciální sady pro abraziva, beton a soli ČSN.