Kategorie

Kategorie

Odolnosť a tvrdosť náteru

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměry


Odolnosť a tvrdosť náteru

Sklerometry pre testovanie tvrdosti, Test Barcol, Tužkový test tvrdosti náteru a kyvadlový test tvrdosti náteru.

Sklerometry pre testovanie tvrdosti, Test Barcol, Tužkový test tvrdosti náteru a kyvadlový test tvrdosti náteru.

More »

Subcategories

 • Odolnosť proti poškriabaniu a...

  Prístroje pre testovanie odolnosti proti poškriabaniu, rezný test Taber. Simulátor Mici linky.

 • Tvrdosť náteru

  Sklerometry pre testovanie tvrdosti, Test Barcol, Tužkový test tvrdosti náteru a kyvadlový test tvrdosti náteru.

 • Odolnosť pri deformácii

  Ohybový test ohyb cez kónický a cylindrický tŕň. Skúška hĺbením. Rázová skúška pre testovaná tvrdosti náteru.

 • Pomocí tohoto přístroje se testuje roztažitelnost nátěrového povlaku na kovových panelech, které jsou přichyceny v určité pozici a ohýbány kolem kónického trnu válcovým rámem.

 • Ceruzky pre testovanie tvrdosti náteru - sada 20-tich ceruziek tvrdosti 8B až 10H - jednoduchá testovacej metóda, ktorá testuje tvrdosť náteru pomocou ceruziek rôznych tvrdostí. Test sa vykonáva tak, že špička ceruzky, ktorá je vopred osmirkována na jemnom brúsnom papieri, je držaná pod uhlom 45 ° a pod stálym tlakom 7,5N vtlačené do testovaného podkladu...

 • TQC tužkový test tvrdosti dle metody Wolff Wilborn je jednoduchá zkouška odolnosti nátěru. Tužky pro tento test jsou v rozsahu tvrdosti 6B až 8H. Test se provádí tak, že špička tužky, která je předem osmirkována na jemném smirkovém papíře, je držena pod úhlem 45°a pod stálým tlakem a vtlačována do testovaného podkladu a přitom se posouvá tahem dopředu.

 • Vreckový prístroj pre testovanie tvrdosti a opotrebovanie škriabaním materiálov ako sú nátery, laky, plastové alebo podobné produkty. Wolfram-karbidovou špičkou sa tlačí na povrch definovaným konštantným tlakom. Tlak na špičku sa mení pomocou výmeny pružiny. Podľa stopy ktorú špička zanechá sa hodnotí tvrdosť a odolnosť materiálu proti poškriabaniu. Počas...

 • Kyvadlový test tvrdosti je založený na principu oscilačního průběhu kmitu kyvadla a na amplitudě výchylky, která se mění podle tvrdosti testovaného povrchu na který kyvadlo naráží. U metody Persoz se měří sestupná intenzita amplitudy v rozmezí od 12° do 4°.Metoda Kőnig naproti tomu měří sestupnou amplitudu výchylky v rozmezí od 6° do 3°.

 • Přístroj pro testování odolnosti již zaschlých barev a práškových barev vůči vtlačování. Principem Buchholzova testu je, že se vtlačovací tělísko o specifikované velikosti a tvaru položí po stanovenou dobu na nátěr a po jeho odejmutí se měří poškození nátěru. Přístroj splňuje požadavky norem: ISO 2815, NEN 2815, DIN 53153, WC-VMR-BS 3900, ECCA T-12

 • Přístroj určený pro testování odolnosti barev a práškových barev vůči popraskání a odlupování. Přístroj je vyráběn ve variantách splňujících normu ISO 6271-1, ISO 9272-1 nebo ASTM D2794 případně kombinovaně.

 • Měření tvrdosti nekovových materiálů, k dispozici modely Shore A a Shore D PosiTector SHD Shore Durometr je ruční elektronický přístroj, který měří tvrdost (Shore) nekovových materiálů. Dva modely durometru pro různé tvrdosti s rozdílným rozsahem - Shore A a Shore D.

 • Spolehlivý nástroj pro měření tvrdosti měkkých materiálů jako jsou nátěrové hmoty, plastů a pryže. Ukazatel, který si pamatuje nejvyšší naměřené hodnoty. Durometr typu A pro materiály, jako jsou elastomery, vinyl, guma, kůže, PVC, silikon-pryž, teflon, neopren atd.. Durometr typu D pro materiály jako je polyester, ABS, nylon, polyuretan, kevlar, akryl,...

 • Přístroj TQC pro testování omyvatelnosti a otěru nalakovaných panelů pro správné stanovení rezistence nátěrů, nalakovaných dílců a dalších souvisejících produktů proti poškrábání, ztrátě barvy jak při mokrém, tak suchém otěru.

 • Tento rotačné abrazívny prístroj slúži na testovanie odolnosti materiálov voči mechanickým poškodením, ako je oter, oder, obrusovanie, poškriabaniu a erózii materiálov. Prístroj Taber Abraser je používaný ako štandard pre testovanie odolnosti napr. Náterov, keramiky, kože, podlahových krytín, gumy, textilu, kobercov, plastov, skla a pod.

 • Multiprstový prístroj Taber 710 bol vyrobený podľa automobilových noriem ako je napr. Ford BN 180-13, General Motors GMN3943, Daimler Chrysler LP-463DD-18-1 a pod., V ktorých je väčšinou uvedené vykonávanie opotrebovanie 5-tich prsty (5-tich ramenami).

Product successfully added to the product comparison!