Kategorie

Kategorie

Doba schnutia náteru

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměry


Testovanie zasychania náterových hmôt

AB3500

-TQC Sheen

Prístroj na určenie času a štádia zaschnutí náterových a iných hmôt je používaný po celom svete. Prístroj má 8 rovnobežných dráh, ktoré umožňujú až 8 simultánnych meraní v jednom časovom úseku.

Hroty osadené polkruhovú koncovkou sú umiestnené v unášačmi, ktorý je posúva z jedného konca testovacích dráh na druhý. Hroty sú v priamom kontakte s testovanými vzorkami.

More details

Přístroj pro určení času a stádia zaschnutí nátěrových a jiných hmot je používán po celém světě. Přístroj má 8 rovnoběžných drah, které umožňují až 8 simultánních měření v jednom časovém úseku. Hroty osazené půlkruhovou koncovkou jsou umístěné v unášeči, který je posunuje z jednoho konce testovacích drah na druhý. Hroty jsou v přímém kontaktu s testovanými vzorky.

Doba zaschnutí se vypočítá pomocí dráhy, kterou testovací hroty urazily od počátku měření a proměnlivému stavu nátěru, který byl vystaven tlakovým silám hrotu v závislosti na čase. Hroty jsou v přímém kontaktu s testovanými vzorky. Doba zaschnutí se vypočítá pomocí dráhy, kterou testovací hroty urazily od počátku měření a proměnlivému stavu nátěru, který byl vystaven tlakovým silám hrotu v závislosti na čase.

Volitelný modul pro testování schnutí nátěrových hmot pro přístroj TQC Automatický aplikátor filmu. Tento přístroj dovoluje uživateli přesnou definici zasychání různých druhů nátěrových hmot ve volitelném čase od 1minuty až po 48 hodin.


Vlastnosti:

  • Digitální indikace stádií zasychání
  • Inteligentní záznam, který významně zlepšuje rozlišení delších časů zasychání

Tento volitelný přístroj pro automatický aplikátor filmu TQC ‚pouze FW přístroje 2.01 a vyšší).

Objednací informace:

Objednací číslo: AB3500

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Odeslat zprávu

Testovanie zasychania náterových hmôt

Testovanie zasychania náterových hmôt

Popíšte nám prosím meraný materiál, rozsah meranie, alebo akýkoľvek iný problém apod.

* Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné, však nevyhnutné pre odoslanie dotazu a jeho následného spracovania.

Product successfully added to the product comparison!