Univerzální zkušební stroj (UTM) - DSTM 5-25 kN Table Top

Zkušební rám univerzálního zkušebního přístroje DSTM společnosti United Testing Systems je ideální pro zkoušení vzorků od 5 kN do 25 kN. Univerzální zkušební stroj DSTM je univerzální zkušební systém používaný prakticky ve všech průmyslových odvětvích, od základních zkoušek tahem a tlakem až po pokročilé zkoušky materiálů. Více

Zkušební rám univerzálního zkušebního přístroje DSTM společnosti United Testing Systems je ideální pro zkoušení vzorků od 5 kN do 25 kN. Univerzální zkušební stroj DSTM je univerzální zkušební systém používaný prakticky ve všech průmyslových odvětvích, od základních zkoušek tahem a tlakem až po pokročilé zkoušky materiálů.

Systémy United Table Model jsou k dispozici v několika výkonnostních variantách, které odpovídají vašim konkrétním aplikacím - 5 kN, 10 kN, 20 kN, 25 kN.

Hledáte naše další modely?

 • Prozkoumejte naše DTM (elektromechanické stolové modely se střední kapacitou) - 50 kn, 100 kn
 • Prozkoumejte naše DFM (vysokokapacitní elektromechanické podlahové modely) - 100kN, 150kN, 300kN, 600kN
 • Prozkoumejte naše DHFM (vysokokapacitní hydraulické modely) - 600kn, 1000kN, 2000kN

Rámy stolních modelů, které jsou ideální pro provádění tahových, tlakových nebo pokročilých aplikací zkoušení materiálů, jsou ideální volbou při zkoušení materiálů, jako jsou plasty, guma, textilie, kovy, kompozity, lepidla, šrouby, vruty, spojovací materiál, výrobky ze dřeva a příbuzné materiály.

Rámy stolních modelů se dodávají ve standardních velikostech, avšak v případě potřeby lze vyrobit vyšší nebo širší rámy. Jednoduché a snadno použitelné rámy United Table Model jsou známé svou odolností, spolehlivostí a celkově nižšími náklady na vlastnictví ve srovnání s mnoha jinými značkami na současném trhu.

Pokud nemáte k dispozici stůl nebo laboratorní stůl, na který byste zkušební rám posadili, nabízí společnost United univerzální podlahový stojan. Podlahový stojan je schopen unést hmotnost rámu a zároveň zajistit, aby úchyty, přípravky a zkušební plocha byly v optimální výšce pro obsluhu.

Softwarový a hardwarový ovladač DragonFly UTS

Všechny nové přístroje United UTM se ovládají pomocí našeho nového patentovaného softwaru DragonFly UTS a balíčku řídicí elektroniky. DragonFly UTS je naše platforma nové generace navržená tak, aby zákazníkům poskytovala všechny nejnovější funkce, které moderní UTM vyžaduje, ve výkonném, ale snadno použitelném balíčku. Pomocí intuitivního uživatelského rozhraní založeného na pracovních postupech je DragonFly UTS navržen tak, aby podporoval všechny typy uživatelů UTM od laboratoří výzkumu a vývoje až po pracovníky kontroly kvality ve výrobním prostředí.

Uživatelské prostředí DragonFly UTS

Nastavení a spuštění testu, uložení testovacích dat a tvorba zpráv se nejlépe provádí prostřednictvím pracovního postupu, který odpovídá přirozenému postupu, jemuž obsluha rozumí, což je přesně to, co poskytuje DragonFly UTS. DragonFly UTS je navržen tak, aby od první obrazovky, kterou operátor uvidí, až po závěrečnou obrazovku pro analýzu dat a vytváření zpráv poskytoval plynulé, intuitivní a snadno opakovatelné prostředí založené na pracovním postupu, které je jedinečné pro uživatele a aplikace UTM.

Hardwarový ovladač a sběr dat DragonFly UTS

DragonFly UTS je více než jen nový software. Spolu s inovativním softwarem a uživatelským rozhraním vyvinula společnost United také novou generaci hardwarového řadiče DragonFly UTS (DHC Controller), který poskytuje nejspolehlivější a nejkvalitnější možná data z našich UTM. Standardní řadič DHC obsahuje některé z nejpokročilejších vestavěných hardwarových komponent, které jsou na trhu k dispozici. Díky standardní rychlosti sběru dat 1 000 Hz patří výkon DragonFly UTS k nejlepším v oboru a je více než dostatečný pro splnění i těch nejpokročilejších požadavků na testování.   Kromě toho je DragonFly UTS navržen tak, aby chránil hodnotu vaší investice.  Díky pokrokové konstrukci řídicí jednotky je DHC prakticky odolný proti budoucím problémům se zastaráváním elektroniky, které trápí mnoho systémů UTM se staršími technologiemi vestavěných řídicích jednotek.  Rozšiřování možností systému UTM je snadné, protože DHC lze nakonfigurovat tak, aby pojal až 12 dalších externích kanálů prostřednictvím rozšiřujících modulů plug-and-play, které lze přidávat podle potřeby, aby podporovaly vaše budoucí potřeby testování.   Investujte tedy do toho, co potřebujete pro svou laboratoř nyní, a buďte klidní, pokud jde o vaši investici - DragonFly UTS zajistí, že váš UTM bude schopen plnit vaše testovací potřeby po mnoho a mnoho let.

Ideální pro testování podle následujících norem

 • ASTM D1708-13 - Tahové vlastnosti plastů pomocí vzorků v mikrotahu.
 • ASTM D1876-08 - Zkouška adheze T pro lepidla
 • ASTM D412-2015 - Zkouška tahu pryže a elastomerů
 • ASTM D429 Pryž - Vlastnosti - Přilnavost k tuhým podkladům
 • ASTM D695-15 - Tlakové vlastnosti tuhých plastů
 • ASTM D882-12 - Zkouška pevnosti tenkých plastových fólií
 • ASTM D885 - Zkouška tahem kordů pneumatik
 • ASTM F2516-14 - Trubky z nerezové oceli
 • ASTM F2516-14 - Zkouška pevnosti nitinolového drátu
 • ISO 178 - Zkouška plastů v ohybu
 • ISO 4587 - Pevnost lepidel v tahu ve smyku tuhého na tuhý materiál
 • ISO 527-2:2012 - Tahové vlastnosti plastů
 • ISO 527-3 - Tahové vlastnosti filmů a fólií
 • ISO 527-4 - Tahové vlastnosti izotropních a ortotropních plastových kompozitů vyztužených vlákny

Roměry přístroje:

 • Height: 1615 mm
 • Width:  665 mm
 • Depth: 397 mm
 • Weight: 160 Kg

Parametry

Norma ISO 178 , ISO 4587, ISO 527-2:2012, ISO 527-3, ISO 527-4
Materiál Lepidlo, Kompozity, Elastomery, Fólie, Sklo, Kovy, Plasty a polymery, Pryž, Ocel, Textil, Dřevo