Cena
0 Kč

Výrobce
TQC Sheen

Kód produktu
LD3056, LD3057, LD3058, LD3059, LD3055

Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy připravené suchým abrazivním čištěním. tandardní metoda hodnocení stupně zrezivění lakovaných ocelových povrchů.
Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy připravené ručním čištěním a čištěním elektrickým nářadím. Více

SSPC-VIS 1 STANDARDNÍ ČIŠTĚNÍ POVRCHU ZA SUCHA
Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy připravené suchým abrazivním čištěním. Nejpoužívanější obrazová příručka SSPC obsahuje více než 50 barevných fotografií dříve natřených i nenatřených, zrezivělých ocelových povrchů před a po čištění suchým abrazivním tryskáním. Je podobná švédským a britským normám, ale obrázky požadovaných konečných vzhledů odpovídají písemným popisům v normách USA. Požadavky na čistotu vyobrazených podmínek jsou definovány specifikacemi SSPC pro přípravu povrchu pro bílý kov (SP 5), téměř bílý kov (SP 10), komerční (SP 6), průmyslový (SP 14) a kartáčovaný povrch (SP 7). Fotografie v příloze ukazují rozdíly v povrchu bílého kovu způsobené různými kovovými a nekovovými abrazivy, hloubkou profilu, úhlem pohledu a osvětlením. Nyní s průvodci v angličtině a španělštině!

SSPC-VIS 2 OBRAZOVÁ NORMA PRO REZ
Standardní metoda hodnocení stupně zrezivění lakovaných ocelových povrchů. Oblíbená norma SSPC pro rez obsahuje sérii 27 barevných obrázků a 27 černobílých diagramů znázorňujících různé stupně bodové, všeobecné a bodové koroze na lakovaných ocelových površích. Text a tabulky poskytují návod k použití referenčních fotografií, stupnici a popis standardních stupňů rzi, srovnání stupnic SSPC, ASTM, ISO a dalších stupňů rzi a další užitečné informace.

SSPC-VIS 3 OBRÁZKOVÁ NORMA POVRCHU RUČNÍ , ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ
Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy připravené ručním čištěním a čištěním elektrickým nářadím. Obsahuje sérii 43 plnobarevných referenčních fotografií, které se používají jako doplněk k normám SSPC pro ocelové povrchy čištěné ručním a elektrickým nářadím. Zobrazuje celkem sedm různých ocelových povrchů (čtyři bez povlaku a tři s předchozím povlakem) před a po čištění ručním nářadím (SP 2), čištění elektrickým nářadím pomocí drátěných kartáčů a brusných kotoučů (SP 3), čištění elektrickým nářadím na holý kov (SP 11) a čištění komerčním elektrickým nářadím (SP 15). Obsahuje také fotografie povrchů SP 11 s obnoveným profilem, revidovaný návod k použití referenčních fotografií, novou tabulku zobrazených norem a podmínek a další vysvětlivky.

SSPC-VIS 4,NACE VIS 7 OBRAZOVÝ STANDARD PRO ŘEZÁNÍ VODNÍM PAPRSKEM
Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy upravené vodním paprskem. Zobrazuje celkem šest různých ocelových povrchů (dva bez povrchové úpravy a čtyři s předchozí povrchovou úpravou) před a po úpravě vodním paprskem. Fotografie znázorňují čtyři samostatné stupně čištění (WJ 1, WJ 2, WJ 3 a WJ 4) pro každý výchozí stav a další fotografie, které zobrazují vzhled lehké, střední a silné bleskové rzi po čištění. Obsahuje také písemný návod k použití referenčních fotografií a doplňující vysvětlivky. Požadavky na čistotu zobrazených stavů jsou definovány ve společné specifikaci SSPC/NACE pro přípravu povrchu vysokotlakým a ultravysokotlakým vodním paprskem (SP 12/NACE 5).

SSPC-VIS 5,NACE VIS 9 ČIŠTĚNÍ MOKRÝM ABRAZIVNÍM TRYSKÁNÍM
Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy připravené mokrým abrazivním tryskáním. Obrázková norma zobrazuje dva nepotažené, zrezivělé ocelové povrchy (podmínky C a D) před a po mokrém abrazivním tryskání. Fotografie znázorňují dva stupně čištění (WAB 6 a WAB 10) pro každý výchozí stav a další fotografie, které zobrazují vzhled lehké, střední a silné bleskové rzi po čištění. Obsahuje také písemný návod k použití referenčních fotografií a doplňující vysvětlivky. Požadavky na čistotu pro zobrazené stavy jsou definovány společnými specifikacemi SSPC/NACE pro přípravu povrchu pro komerční (SP 6/NACE 3) a téměř bílé tryskání (SP 10/NACE 2). Fotografie komerčních a téměř bílých povrchů dosažených suchým abrazivním tryskáním naleznete v SSPC-VIS 1.
SSPC-VIS 1 Americké fotografické provedení švédské čistoty suchým tryskáním.

Kód LD3056

SSPC-VIS 2 Standardní metoda hodnocení stupně zrezivění lakovaných ocelových povrchů.

Č. zboží LD3057

SSPC-VIS 3 Návod a referenční fotografie pro ocelové povrchy připravené ručním čištěním a čištěním elektrickým nářadím.

Č. výr. LD3058

SSPC-VIS 4/NACE VIS 7 Průvodce a referenční fotografie pro ocelové povrchy upravené vodním paprskem

Č. výr. LD3059

SSPC-VIS 5,NACE VIS 9 Čištění mokrým abrazivním tryskáním

Č. výr. LD3055

SSPC-VIS 1 Americké fotografické provedení švédské čistoty suchým tryskáním.

Parametry

Materiál Hliník, Barvy a nátěry, Kovy, Plasty a polymery, Ocel