Sada bloků pro zkoušku tvrdosti podle Shorea Durometr

Cena
0 Kč

Výrobce
TQC Sheen

Kód produktu
LD0555

Sada zkušebních bloků TQC pro měření tvrdosti podle Shorea s různými hodnotami tvrdosti. Jako referenční kontrola ukáže, zda durometr pracuje v rámci tolerancí. Jednotlivé zkušební bloky jsou opatřeny sériovými čísly, aby byla zaručena jejich nezpochybnitelná identifikace. Dodává se s kufříkem vyrobeným na zakázku. Více

Sada zkušebních bloků TQC pro měření tvrdosti podle Shorea s různými hodnotami tvrdosti. Jako referenční kontrola ukáže, zda durometr pracuje v rámci tolerancí. Jednotlivé zkušební bloky jsou opatřeny sériovými čísly, aby byla zaručena jejich nezpochybnitelná identifikace. Dodává se s kufříkem vyrobeným na zakázku.

Zkušební bloky pro durometr Shore A

Tato sada se ukáže jako neocenitelná pomoc při udržování přesnosti odečtu durometru pro vědu, výrobu, výzkum a vývoj. Sada se skládá ze 7 zkušebních bloků. Jednotlivé zkušební bloky jsou opatřeny sériovými čísly, která zaručují jejich nezpochybnitelnou identifikaci. Hodnoty tvrdosti se pohybují od 30 durometrů do 90 durometrů typu A. Jako referenční kontrola ukáže, zda durometr pracuje v rámci tolerancí. Tvrdoměr by se nikdy neměl kalibrovat pomocí zkušebních bloků. Pro kalibraci durometrů doporučujeme náš kalibrátor durometrů model RC-1. Materiál, z něhož jsou zkušební bloky vyrobeny, je poměrně stabilní, přesto důrazně doporučujeme každoročně ověřovat kalibraci zkušebních bloků.

7 zkušebních bloků o rozměrech přibližně 54 mm x 54 mm x 8 mm.

Zkušební bloky pro durometr Shore D


Pro zkoušení tvrdoměru typu D jsou k dispozici tři zkušební bloky s hodnotami tvrdosti přibližně 60, 75 a 85. Důrazně se doporučuje každoroční kalibrace zkušebního bloku.

  • Jeden zkušební blok o průměru cca. 51 mm x 9,5 mm
  • Na zakázku vyrobené pouzdro
  • Sada zkušebních bloků TQC Shore Hardness Kit, 7 zkušebních bloků pro tvrdoměr A
  • Rozsah: 30, 40, 50, 60, 70 a 90 tvrdosti podle Shoreho stupnice.
  • Rozměry: 54 mm x 54 mm x 8 mm
  • Kalibrační certifikát: součástí dodávky

Parametry

Norma ISO 868
Materiál Hliník, Barvy a nátěry, Kovy, Plasty a polymery, Ocel