Kategorie

Kategorie

Klimatické podmínky

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměryTaber Industries


Klimatické podmínky

Digitální Teploměry, Bezkontaktní teploměry, kombinované teploměry-vlhkoměry, vlhkoměry materiálů pro měření klimatických podmínek okolí. Záznam pruběhu vypalovacího procesu při vypalování práškové barvy.

Podkategorie

 • Teploměry Vlhkoměry

  Digitální teploměry TQC, Commeter, Greisinger pro měření teploty, mnoho sond, Loggery pro záznam teploty

 • Záznam a monitoring

  Záznam a monitoring teploty a dalších klimatických podmínek, zánam průběhu teploty při vypalování

 • Rosný bod

  Měření rosného bodu

 • Bezkontaktné IR teplomery

  Digitálny IR infračervené bezdotykové teplomery pre rýchle a presné meranie povrchovej teploty.

 • Každý nátěr je nutné nanášet za příznivých klimatických podmínek. Příliš vysoká teplota může způsobit špatné utváření filmu nebo retenci rozpouštědel, příliš nízká teplota zase lepivost, nedostatečné vytvrzení nebo stékání nátěru. Rovněž vysoká vlhkost nebo kondenzace mohou způsobit nenávratné poškození celého nátěrového sytému.

 • CurveX 3 Basic je 4 kanálový přístroj v hliníkovém pouzdře sledující průběh procesu vypalování práškové barvy ve vypalovacích pecích. Tento model je velmi snadno ovladatelný pomocí 3 tlačítek na těle přístroje.

 • CURVE X 3 Standard je snadno použitelný, vysoce kvalitní přístroj sledující průběh procesu vypalování práškové barvy ve vypalovacích pecích. Shromažďuje data o provozní teplotě výrobku a jeho okolí, což následně analyzuje a výsledek okamžitě zobrazuje na displeji popř. tiskne na tiskárně. Logger je vybaven velkým barevným dotykovým rozhraním pro...

 • CurveX 3 Nano je 4 kanálový přístroj speciálně vyvinut pro lakýrníky. Sada je dodána s 2 sety obvodových zakončení a díky tomu je ideální jak pro vnější, tak vnitřní nátěry. TQC poskytuje širokou škálu sond a ochranných izolačních pouzder, které umožňují jakékoliv nasazení. Veškeré ochranné izolační boxy a sondy jsou kompatibilní s tímto novým typem...

 • Defelsko PosiTector DPM – Dew Point Meter - pro měření a záznam klimatických podmínek Relativní vlhkost, teplota vzduchu, teplotu povrchu, teplotu rosného bodu a rozdíl mezi teplotou povrchu a rosnéh. Měří: RH – relativní vlhkost, Ta – teplotu vzduchu, Ts – teplotu povrchuPočítá: Td – teplota rosného bodu, Ts-Td rozdíl mezi teplotou povrchu a rosného...

 • DataLoggery pro záznam teploty – loggery jsou určeny k záznamu teplot. Jednokanálové až čtyřkanálové teploměry. Záznam je prováděn do energeticky nezávislé paměti.Kapacita 32 000 zaznamenaných teplot. Údaje lze přenést do PC pomocí RS232 či USB rozhraní.

 • bez displeje, rozsah vnitřní teploty dle logeru od -30 až do 105°C, vlhkost 0 až 100%, vhodné pro:skladovací prostory, technologické provozy a laboratoře, muzea a galerie, byty a obytné prostory

 • Tyto nálepky jsou k dispozici v rozdílných sériích, s možností 1, 5, 6, 8 nebo 10 teplot na jedné nálepce. Tyto indikace jsou nevratné, nejvyšší naměřená teplota zůstane viditelná i po několika měsících. Díky této vlastnosti jsou tyto nálepky ideální pro kontrolní účely. Oblast použití je v elektronice, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, ale také...

 • USB datalogger pro záznam teploty a relativní vlhkosti prostředí. USB datalogger má interní paměť na 32 000 hodnot (16000 pro záznam teploty a 16000 pro záznam relativní vlhkosti) a rosný bod s uživatelským volitelným alarmem. 

 • Profesionální infračervený teploměr TQC TE 1006 pro měření teploty povrchu v náročných průmyslových podmínkách, aniž by bylo zapotřebí kontaktu s předmětem. Vysoce kvalitní optika (vzdálenost od bodu 50:1) s velmi přesným bezkontaktním měření teploty vzdálených objektů.

 • Magnetický teploměr pro měření povrchové teploty. Teploměr lze snadno umístit na magnetický povrch, kde drží pomocí silného vestavěného magnetu. Teplotu povrchu lze měřit jak v °C tak °F. Měřící rozsah je od -10°C  do +70°C.

 • Digitální teploměr vlhkoměr TQC RV1610 pro vnitřní použití. Velký displej zajišťuje snadnou čitelnost i na větší vzdálenost (až do 10m ). Paměť pro minimální a maximální hodnotu teploty a vlhkosti. Funkce času a alarmu.

Product successfully added to the product comparison!