Kategorie

Kategorie

Kolorimetry a Spektrofotometry

Filtrovat katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměryTaber Industries


Kolorimetry a Spektrofotometry

Spektofotometry a kolorimetry pro velmi přesné měření odstínu barvy.

  • Ruční Spektrokolorimetr pro všestrannou kontrolu barevných odstínů a skutečnou barevností materiálu, ať už je to na vzorcích materiálů od vašich dodavatelů nebo na výrobcích, jež zasíláte svým zákazníkům. To vše díky elegantnímu, přenosnému přístroji, který vám přesně padne do ruky.

  • Výjimečně precizní měření odstínu barvy Tento nový přenosný spektrofotometr je kombinací nejnovější a vyspělé technologie mikroelektroniky a kolorimetrie. Spektromatch nejenže splňuje vysoce přesné měření založené na spektrálním 10nm rozlišení, které je srovnatelné se špičkovými spektrofotometry,ale rovněž nabízí i excelentní výkon pro mnoha další...

  • Barevný spektrofotometr 3NS800 byl vyvinut společností 3nh. Používá geometrickou optickou strukturu 45/0 podle standardu CIE č.15, GB / T 3978. Spektrofotometr nabízí velmi přesné a opakovatelné měření včetně velmi pokročilých funkcí srovnatelných s veškerou konkurencí.

  • Přístup do měření jedním tlačítkem Menší měřící bod pro měření konkávních povrchů Vestavěná bílá destička + Automatická kalibrace při spuštění (pouze 3NH310) Opakovatelnost △E*ab<0.06 (průměr z 30 měření standardní bílé destičky)

Product successfully added to the product comparison!