Kategorie

Posouzení barvy 10 products

Kategorie

Posouzení barvy

Filtrovat katalog

Povolené filtry:

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměryTaber Industries


Posouzení barvy

Pouzení barev a odstínů pomocí srovnávacího kabinetu, vzorníků, lenet a kolorimetrů

  • Tento srovnávací kabinet s více druhy světelnými zdroji umožňuje inspekci a srovnávání barevných odstínů mnoha materiálů, zejména barev, plastů, kosmetiky, textilu, kůže, potravin, papíru a podobně.

  • Ruční Spektrokolorimetr pro všestrannou kontrolu barevných odstínů a skutečnou barevností materiálu, ať už je to na vzorcích materiálů od vašich dodavatelů nebo na výrobcích, jež zasíláte svým zákazníkům. To vše díky elegantnímu, přenosnému přístroji, který vám přesně padne do ruky.

  • Novo Shade Duo může být použit pro srovnávání kontrastního poměru krycích látek v barvě. Procedura zahrnuje nanesení testovaného vzorku na černou a bílou leneta kartu nebo na polyesterový povlak který je umístěn na černé nebo bílé testovací sklo. Čtení jsou brána z nátěru který je nanesen přes černé plochy a následně bílé plochy.

  • RAL je pravděpodobně nejstarší a nejspolehlivější standardní barevný systém na průmyslovém trhu. Použití originálních produktů RAL zaručuje barevnou přesnost a vylučuje případné velmi drahé opravy při barevných odchylkách.

  • Výjimečně precizní měření odstínu barvy Tento nový přenosný spektrofotometr je kombinací nejnovější a vyspělé technologie mikroelektroniky a kolorimetrie. Spektromatch nejenže splňuje vysoce přesné měření založené na spektrálním 10nm rozlišení, které je srovnatelné se špičkovými spektrofotometry,ale rovněž nabízí i excelentní výkon pro mnoha další...

  • Nová lampa D-MATCH 2 je vybavena funkcí pro porovnání 2 teplot barev. To zákazníkovi umožňuje zvolit jednu ze dvou rozdílných teplot barev, dle požadavků porovnávání barev nebo pro DETAILING. Typická aplikace WARM LIGHT (4500K) pro lesklé a světlé povrchy, zatímco volba COLD LIGHT (6500K) je ideální pro tmavě zabarvené povrchy.

  • Nová dobíjecí lampa MULTIMATCH 2 je vybavena funkcí pro porovnání 2 teplot barev. To zákazníkovi umožňuje zvolit jednu ze dvou rozdílných teplot barev, dle požadavků porovnávání barev nebo pro DETAILING. Typická aplikace WARM LIGHT (4500K) pro lesklé a světlé povrchy, zatímco volba COLD LIGHT (6500K) je ideální pro tmavě zbarvené povrchy.

  • Nová nabíjecí náhlavní svítilna (čelovka) I-MATCH 2 je vybavena funkcí pro porovnání 2 teplot barev. To zákazníkovi umožňuje zvolit jednu ze dvou rozdílných teplot barev, dle požadavků porovnávání barev nebo pro DETAILING. Typická aplikace WARM LIGHT (4500K) pro lesklé a světlé povrchy, zatímco volba COLD LIGHT (6500K) je ideální pro tmavě zabarvené povrchy.

  • Nová generace světla SSANGRIP SUNMATCH 2 je součástí zcela nového konceptu vyvinutého pro Detailing a autolakovny vyžadující specializované řešení osvětlení pracovního prostoru.

  • COLOR MATCH (porovnání barev) je první řada pracovního osvětlení pro barevnou shodu a Detailing. Speciální LED s vysokou hodnotou CRI je perfektní pro rozpoznávání barev. COLOR MATCH je ideální pro každou barvu, leštění, čištění nebo přípravu zóny a je jediným barevným světlem na světě.

Product successfully added to the product comparison!