Kategorie

Kategorie

Laboratorní přístroje

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměry


Laboratorní přístroje

Laboratorní přístroje - Viskozitní pohárky,oleje, Grindometry, Pyknometry, Váhy, Korozní-solné komory,atd...

Podkategorie

 • Aplikace nátěru (filmu)

  Nanášecí pravítka, pravítka pro stékavost a rozliv barev. Automatické aplikátory barev. Aplikační podložky a stoly atd..

 • Viskozita

  Viskozitní pohárky » Příslušenství pro pohárky » Viskozitní oleje » Viskozimetry » Stékavost a rozliv

 • Koroze a vliv počasí

  Solné korozní komory představují nejpopulárnější korozní zkoušku odolnosti povrchu. Testovací panely.

 • Grindometry - Rozptyl

  Grindometry pro testování jemnosti a disperze zrn barvy.

 • Hustota nátěru

  Pyknometry pro určení objemové hmotnosti nátěru, past a podobných tekutin. Densimetr po přepočet objemové hmotnosti.

 • Doba schnutí nátěru

  Přístroj pro určení doby zasýchání (schnutí) nátěrových hmot.

 • První přenosný rotační viskozimetr pro stanovení viskozity dle metody Brookfield v průběhu výrobního procesu.Přístroj se vyznačuje snadným a intuitivním ovládáním s nízkou hmotností s všestranným použitím.Mezi hlavní vlastnosti patří kompatibilita s Brookfieldovou metodou umožňující provádět komparativní měření s výsledky získanými v kontrolních...

 • Kalibrační viskozitní oleje vysoké kvality pro přesnou kalibraci viskozitních pohárků TQC a rotačních viskozimetrů. Všechny oleje mají hodnotu viskozity uvedenou v hodnotách cP a cSt v závislosti na balení. Veškeré kalibrační oleje TQC jsou vyrobeny v souladu s normou ASTM D 2162.

 • Aplikátory pro určení stékavosti a rozlivu před aplikací barvy. Pomoci těchto jednoduchých nástrojů můžeme určit stékavost či rozliv při apikaci různé tloušťky nátěru. Dále můžeme zjistit kryvost barvy za použití testovací podložky.

 • Automatický aplikátor TQC zajišťuje aplikaci nátěru filmu na testovací podložky, panely a fólie tak, aby bylo zajištěno přesné a rovnoměrné nanesení a vyloučena tak chyba vzniklá lidským faktorem. V případě nanášení filmu ruční metodou dochází k chybám vzniklým ať už chybnou rychlostí, směrem, nebo tlakem.

 • Série ultra hladkých skleněných podložek pro aplikaci nátěru s vysokou reprodukovatelností při nanášení na testovací karty. Podložky jsou vybaveny silnou klipsnou pro přidržení aplikační podložky a 4 gumovými nohami pro pevné upevnění proti prokluzování. K dostání jsou i typy s plastovým povrchem pro různé typy aplikátoru.

 • Machu test je zrychlený korozní test, který provádíme na testovacích panelech a konstrukčních částí dle specifikací normy Qualicoat. Samotný test se provádí v prostředí s vysokou teplotou. Pro vytvoření tohoto prostředí jsou testovací panely umístěny v nádrži, která je následně umístěna do lázně v přístroji Machu Test.

 • Měřidla z nerezové oceli pro určení velikosti částic či jemnosti rozdrcení částic v různých materiálech jako je v barva, pigment, plnidla, inkoust, čokoláda apod . Stupnice v mikronech, PCU (north) a Hegman (NS). Různé délky měřidel, dodávány jsou jedno či dvoukanálové, různá stupnice.

 • Měřidla pro určení objemové hmotnosti nátěru, past a podobných tekutin. Hustota je definovaná pomocí váhy, obsahu a specifické teploty. Měření hustoty se používá při kontrole kvality složení barvy.

 • Přístroj BK 3 pro určení času a stádia zaschnutí nátěrových a jiných hmot je používán po celém světě. Přístroj má 6 rovnoběžných drah, které umožňují až 6 simultánních měření v jednom časovém úseku. Hroty osazené půlkruhovou koncovkou jsou umístěné v unášeči, který je posunuje z jednoho konce testovacích drah na druhý. Testovací délka jednoho políčka je...

 • Viskozimetr TQC (ViscoThinner) je přístroj pro stanovení viskozity barev pro výrobce barev a inkoustů. Hodnota Viskozita je změřena v jednotkách P nebo cP. Přístroj je vybaven jasným, dobře čitelným displejem a jednoduchým uživatelským rozhraním pro snadnou a přesnou obsluhu s perfektní opakovatelností. Přístroj TQC ViscoThinner je schopen pracovat ve...

 • Jednoduché velmi přesné digitální stopky TQC, rozlišení 1/100 vteřiny, rozdílový čas, vestavěný alarm. Velmi dobře čitelný displej.

 • Válcový aplikátor se čtyřmi aplikačními stranami filmu o různé předdefinované tloušťce nátěru. Aplikátory „Baker“ jsou dostupné ve dvou šířkách a to 60 a 80mm a jsou vhodné pro aplikaci např. nátěrových hmot a mnoho dalších produktů na hladký a relativně pevný podklad.

Product successfully added to the product comparison!