Kategorie

Rockwell, Brinell, Vickers 8 products

Kategorie

Rockwell, Brinell, Vickers

Partneři


Povrchová úpravaOdborný server


Tvrdoměry materiálů, stolní, přenosnéTvrdoměry


Rockwell, Brinell, Vickers

Přenosné tvrdoměry Rockwell, Brinell, Vickers

  • Magnetický tvrdoměr je navržen v souladu s principem testování tvrdosti podle Rockwella. Testovací hlavu lze upevnit na železný a ocelový povrch komponentů magnetickou silou. Není tedy potřeba zajistit držení testovaného vzorku, jelikož magnetická síla drží vzorek ve správné pozici až do 350 kg+.

  • Optický měřící systém Brinell BriScan s vysokou přesností měření. Jedná se o přenosnou USB kameru s vysokým rozlišením.

  • Optický měřící systém Brinell QB-500 s velmi vysokou přesností. Tento systém optického měření se používá především k testování přesnosti etalonu pro výrobce a ověřovací laboratoře. Ale může sloužit také pro velmi přesné měření odsazení dle Brinella.

  • Rychlé, jednoduché měření. Kladívko vhodné k měření velkých obrobků. Poldi kladívko tvrdoměr v souladu s normou ISO 6506. Podle principu podobnosti zkoušky tvrdosti podle Brinella, kladívko má testovací zatížení 1580kg, Ф7.26mm ocelovou kuličku, F/D2 = 30. Zkušební stav je ekvivalentní běžně používaným 3000kg zkušebním zatížením, Ф10mm ocelové kuličky.

  • PIB-3000 je přenosný tvrdoměr podle Brinella. Obsahuje hydraulický systém a testovací zatížení je aplikováno pomocí rukojeti. Testovací zatížení 3000kg je aplikováno pomocí 10mm hrotu z karbidu. Stálost vtisku je možné kontrolovat kdykoliv Přesnost: Kalibrovaná na 0,5 z 1% zatíženíMůže být použit pro vyšší zatížení až do 3000kgTest pronikne k jádru...

  • PHB-150 přenosný tvrdoměr je určen pro testování dle metody tvrdosti podle Brinella. Zkušební síla je řízena kalibrovaného zkosení kolíky. Po přečtení průměr odsazení s analogickou mikroskopu, je možné získat číslo tvrdost podle Brinella vyhledávací tabulku.

  • Mikroskop pro přesné měření průměru odsazení pro Tvrdoměry Brinell (např. Poldi kladívko) Pomocí mikroskopu lze měřit šířku a délku drážek, vtisku, promáčknutí atd. Lze tedy testovat kvalitu povrchu, znečištění, hustotu zrna atd.

  • Tvrdoměry Rockwell jsou vhodné pro měření středně tvrdých vzorků, zatímco tvrdoměry Brinell jsou zase vhodné pro měření měkkých materiálů. Tvrdoměry Vickers jsou proto nejuniverzálnější přístroje a jsou vhodné pro měření jak měkkých, tak tvrdých materiálů. Tradiční stolní tvrdoměr Vickers je limitován jak optickou, tak mechanickou částí a nelze jen použít...

Product successfully added to the product comparison!